Scarface / Žmogus Su Randu (1983)

Posted: rugpjūčio 3, 2009 in Kriminalinis, Trileris

Scarface-Poster-Movie-Poster-1Vakar sužiūrėjau Brian De Palma režisuotą filmą Scarface, kur pagrindinį vaidmenį atliko vienas geriausių mano nuomone aktorių – Al Pacino. Keista, kad anksčiau neprikišau nagų prie šio kūrinio, nors jau keli metai kaip apie jį žinojau. Na ką, visi kartais dūchais pabūnam, tik aš dažniau. Pats filmas susuktas 1983 metais ir uždirbo Pacino auksinio gaublio apdovanojimą. Deja, pats filmas laimėjimais pasigirti negali, tik yra gavęs kritikų pripažinimą ir pagarbą. Ten pasakojama kaip iš nieko galima tapti kažkuo, tik reikia tinkamu laiku atsidurt nelabai tinkamoj vietoj ir turėt aštrų liežuvį, kad vėliau dar labiau prasisukt sugebėtum. Aišku čia tik šiaip toks apibūdinimas, ten viskas daug šūstriau, tik nėr čia ko pasakot be reikalo, jei kas žiūrėt sugalvos. Daugiau galima paminėt, kad siužetas pradžioj gal kiek nuobodus, bet kai įsibėgėja tai ir įtemptas pasidaro. Nors vietomis gan nuspėjamas, bet vis vien smagiai susižiūri. Labiausiai turbūt patiko Pacino vaidyba ir tas kubietiškas akcentas, kurio beveik suprast neįmanoma, bet tai tik realumo prideda tiek pačiam veikėjui ir jo tautybei, tiek tam, kokį personažą aktorius įkūnija. Kitų vaidyba kiek silpnesnė, bet juk negali visi būt Pacino. Daugiau neturiu ką pasakyt, eikit patys pažėt. Ai gal dar tik tai, kad panoms filmas gali visiškai nepatikt, o pats Tonis Montana pasirodyt amoralus, bet tai kodėl jis toks labai puikiai parodyta, tik ar visi tai pastebės? ;)

Atsinaujinu 2013.09.25 – Šitas filmas nusipelno naujos ir rimtos recenzijos. Gal kada nors…

Reklama
Komentarai
 1. Vanda parašė:

  Lol, nuo kada apdovanojimai yra kokybės ženklas? Oskarai ir stuff like that yra kišami tik tiems filmams, kurie patinka masėms, tikrai geri filmai dažnai net nebūna nominuojami, ką jau kalbėti apie laimėjimą. Pastaruoju metu išvis. Buvau neseniai kino teatre “Public Enemies“. Filmas tikrai geras, o kino salėje (su manim) buvo berods 6 žmonės. O į vemt verčiančius filmus tokius kaip “Bruno“ jaučiu eis bandom… Seniai aišku, kad žmogai tingi galvot per filmus ir jiem geriau sueina kai visa informacija pateikta ant lėkštutės…šiais laikais bent jau. Reik tikėtis šita nesąmonė nesitęs amžinai ir tikrai gerus filmus vertint ims vis daugiau žmonių. Nes kiek galima matyt tas pačias šabloniškas ale komedijas, per kurias norisi daugiau verkt nei juoktis…
  Apie patį filmą kaip ir nieko negaliu pasakyt, bet jei vaidina Al Pacino, tai jau aišku kad vertas dėmesio. :D Gal užmesiu kada akį ar abi.

 2. Izzo parašė:

  Nepatiks tau :D O Bruno aš ir žėsiu ir nevaryk man čia!

  • mariux9998 parašė:

   Geriau nežėk, Bruno. Man 5 minučių ir scenos, kaip vyrui iš įkišto į šikną šampano butelio pila šampaną, užteko.

 3. 23 parašė:

  Filmo pradzia kiek nuobodoka :))) ? Gal tada isvis neziureti ? :) Kieno ten vaidyba silpna irgi labai idomu ? Manau kas rase si Scarface aprasyma apie kina ne daug ka ismano,nes filmas verta daug daugiau,nei parasyta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s