The Libertine / Pasileidėlis (2004)

Posted: rugpjūčio 5, 2009 in Drama, Istorinis

libertineTai filmas apie žmogų, kurio jūs greičiausiai nemėgsit ir jis jums atrodys apgailėtinas. O gal priešingai – imsit ir pamilsit jo charizmatišką ir įžūlią asmenybę. Bet kuriuo atveju šis filmas negali jums nepatikti. Viskas vyksta Anglijoje, kažkur XV-XVI amžiuj, kai klesti paleistuvystė ir abejingumas karaliaus valdžia, kai visi skęsta alkoholyje, o šalis patiria sunkias pagirias. Filmas nėra kažkoks karaliaus valdžią ir asmenybę aukštinantis darbas, greičiau atvirkščiai. Čia į viską žiūrima Ročesterio grafo akimis, o visa matoma situacija toli gražu nėra švytintis karaliaus rūmai. Purvinos Anglijos miestų gatvės, girtuokliavimas ir paleistuvystė. Karaliaus valdžia pašiepiama ir negerbiama. Paniekinamos net šventos šeimos vertybės. Beveik nesiskaitoma su moters, motinos ar žmonos  figūra. Vieninteliu nesuterštu dalyku čia laikomas teatras. Apie jį sukas didžioji dalis veiksmo, per jį sprendžiami nesutarimai, bandoma pagerinti šalių santykius ar tiesiog susirasti moterų nakčiai. The Libertine, tai filmas, bandantis apeliuoti į neigiamas žiūrovo emocijas, tačiau dėl to jis ir yra toks velniškai geras ir jo praleisti negalima.

O dar pabaiga. Kol kas geresnės filmo pabaigos dar neteko matyti. Dar galiu pridėti, kad čia vienas geriausių Johnny Depp’o vaidmenų ir filmų.

Reklama
Komentarai
  1. Arnas parašė:

    Jei bus galimybė, pasistengsiu pažiūrėt. O prie to pačio galėčiau pasiūlyt pora filmų, esu pono Willardo J. Smitho fanas galima sakyti. Ir ne veltui, jis atnešė mums tokius filmus kaip nepriklausomybės diena, legendinius vyrus juodais drabužiais, i am legend, i robot, hankock…. ir tai ne tik vardą turintys filmai. Tai klasikos mano manymu ne tik pora sprogimu ir milijonai išleisti jiems. Bet dabar apie rimtesnius, esi matęs: “Pursuit of happyness“, ar “Seven pounds“…. TAI geriausi filmai kuriuos esu matęs, iki šiol. Dramos, bet god damn paliečiančios. Rekomenduoju visu šimtu procentų.

  2. Vanda parašė:

    LOL. Myliu Johnny!!! Vienintelis šio aktoriaus filmas, kuris man nepatiko buvo… kaip jis ten… su Banderasu. Berods “Vieną kartą Meksikoje“, ar kažkas tokio. Visi kiti filmai, super. Įskaitant, žinoma, ir šį. :D Žiejau šitą filmą kartu su Sioma namie, tai vienintelis bajeris kuris nepatiko, tai tas, kad tėtis grįžo namo per patį tų orgijų įkarštį ir buvo nemaloni stadija… Tėtis, žinoma, pats siūlė tą filmą pažiūrėt (džiugu gi, kino kritukui, matyti kaip jo paties dukra myli gerus filmus ir talentingus aktorius). Tai čia jau buvo mano pačios bėdos kad jaučiaus nepatogiai. :D Ech, tas Džionis. Nėra nei vieno filmo, kur jis vaidintų normalų žmogų. Gal būt dėl to taip jį ir myliu. O šiaip, bent mano tėtis sakė, kad geriausias visų laikų Džionio vaidmuo yra filme “Dead Man“. Šiek tiek nesmagu pripažinti, bet aš iki galo to filmo neįkirtau ir man ten liko daug klaustukų, bet tikriausiai man dar nelaikas jo suprasti. Tikiu, kad išauš diena kai suprasiu :D
    Siūlau pažiūrėt… Ir jau kažkada siūliau, tik nžn ar tau tai rūpi ar ne, “What’s eating Gilbert Grape“ ir “Arizona dreams“. Go Johnny, Go Johnny!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s