One Piece: Strong World pilnas PV

Posted: rugpjūčio 10, 2009 in Kita

Vajezau, oficialiam animo saite pasirodė pilnas 10-o One Piece filmo traileris! Kažkaip man šitas promo paneigia visas spėliones apie anksčiau matytą žymiųjų piratų Shanks’o ir Whitebeard pasirodymą dešimtąjam filme. Vis dėlto traileryje yra Garp’as, tad tai dar kažkiek vilties duoda išvyst tuodu, bet iš promo atrodo, kad jų nematysim. Turim naują stiprų piratą ir tiek. Vis dėl to, kad ir kaip ten bebūtų lieka faktas, kad prie kūrimo stipriai Oda prikišo nagus, o ir pats traileris epinį filmą žada. Trailerį galit pamatyti kiek žemiau. Deja, kol kas nesubtitruotas.

P.S. Matos, kad filme Robin bus labai graži ;)

Reklama
Komentarai
 1. Vanda parašė:

  Kaip laukiu! Kaip Laukiu! Kaip Laukiu! Kaip Laaaaaaaaaaaaaakiu!!!!!!!!!!!!!!!! Woooooooow, animacija nesveikai kieta ir matyt kad Zorytis mano bus belenkoks gadyca mmmmm. Jegaaaaaaaa!!! ooo atsiminiau kad reik OP siųstis.Sugėėėėėėėėėėėė :D Postas tai visiškas parandomylas, bet… :d

 2. mariux9998 parašė:

  Pasirodymas Japonijos kino teatruose : 12.12. Soooo, tik kitais metais galim tikėtis eng subbed. Spėsiu iki tada OP prisivyti ;)

 3. Vanda parašė:

  O tai kaip tau atrodo? Aišku, kad mano :D

 4. Olasas parašė:

  Sugoi! nors jau senai žinota naujiena :D bet vistiek kietai. Nami tokia kawaii išvis… laukiu. jaučiu aš irgi spėsiu pasivyt OP iki kitų metų pradžios. nors su eng. subais dar ir tada tikriausiai nebus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s