Crawl Back In

Posted: rugpjūčio 19, 2009 in Kita

Vakar, t.y. rugpjūčio 18d. pasirodė grupės Dead by Sunrise pirmasis singlas Crawl Back In iš jų debiutinio albumo Out of Ashes. Nežinantiems apie DBS papasakosiu, kad tai Linkin Park vokalisto Chester Bennington solo projektas. Kiek nuklysiu į lankas nuo paties singlo ir pasakysiu, kad mane labai šokiravo, nors gal labiau nustebau, jog bevek visi grupės nariai daugiau ar mažiau propaguoja emo kultūrą arba bent madą. Kažkaip tik Benningtonas lieka Benningtonu, kas yra velniškai gerai, nes negaunam visiškai emo jausmus išliejančios muzikos. Kad va ir pati Crawl Back In nelabai emo stilium skamba. Bent man. Nors dainos žodžiai gan abejotini ir vietomis tikrai būdingi asmenims su emo pažiūromis. Dainuojama apie sugniuždytą asmenį nusivylusį gyvenimu, nebenorintį pasitikėt kitais (arba bent aš taip supratau), o tai mano supratimu labai būdinga emo. Vis dėlto labai tikiuos, kad likusios dainos paneigs mano spėliones ir tai nebus dar vienas Tokijo viešbutis, juk galų gale viskam diriguoja Benningtonas.

Dar apie patį singlą galiu pasakyt, kad man jau ir anksčiau teko girdėt šį kūrinį, nes jis buvo atliekamas per Linkin Park koncertus ir galiu pasakyt, kad gyvai jis skamba daug geriau, nes Česteris daugiau savęs įdeda rėkdamas, nei studijinei versijoj, bet atmetus visą tai ir studijinė gan neblogai susiklauso. Pati daina gal kiek popsinė, labiau orentuota į MTV publiką ir plačiąją rinką, bet turi tokį cinkelį, kuris užkabina ir negali išmest jos iš savo playlisto. Tad laukiam pilno albumo, kuris pasirodys rudenį.

Pabaigai paklausymui ir palyginimui įdedu studijinę dainos versiją ir Live iš Sonisphere festivalio:

Studijinė versija

Live iš Sonisphere

Reklama
Komentarai
 1. Arnas parašė:

  O kaip su Maiku? nepisk proto kad ir jis emo :D

 2. Justė parašė:

  Visiškai nepritariu apie emo, visai jie ne tokie, iš kur čia ištraukei nesuvokiu, o crawl back in dainoje jis dainuoja apie savo labai sunkią praeitį ir čia visai nesusija su emo, nes jis tada buvo alkoholikas ir narkomans, todėl buvo labai nelaimingas.. o prie ko čia kiti nariai emo?? pfff, gal tu išvis nežinai kas tai yra?? emo, tai kai žmogus būna liūdnas ir nori žudytis, o jie visi kaip tik labai linksmi ir laimingi ;oooo

  • Izzo parašė:

   Na daina man visvien turi emo elementų žodžiuos, o nariai iš stiliaus emo primena. Nežinau jų gyvenimo istorijų, bet išvaizda – EMO.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s