nowJapan ’09 – DAY 2

Posted: rugsėjo 1, 2009 in Kita

Antroji diena

Pakilom apie pusę 10 ryto ir nieko nelaukę patraukėm link teatro arenos. Nors atėjom per anksti, lauke jau būriavosi žmonės. Buvo smagu matyti kažkiek išvargusius, bet pažįstamus veidus, pasidalint praėjusios dienos ir nakties įspūdžiais. Po geros valandos buvom suleisti vidun. Kažkaip nors žinojau, kad ši diena bus kitokia, labai kažko perdaug nesitikėjau. Ir gerai dariau. Nes tai ką pateikė organizatoriai antrą dieną, man labai patiko. Žaidimų turnyras, tie patys anime shopai, japonų restoranėlis, rutuliukų žvejyba, sumo varžytuvės paraloninias kostiumais, fegų pričioskų salonas, Last Frame Studio stalas, piešimo stalas ir dar kažkas, ko nepamenu, arba dėmesio nepatraukė. Bet apie kiekvieną plačiau ir atskirai.

Žaidimų turnyras

Čia buvo galima varžytis Tekken, Soul Calibur ir Naruto žaidimuose. Jėgas išbandžiau Soul Calibure. Buvo mano trečias kartas jį žaidžiant. Prakišau 2-am ture. Et, tiek to. Gražiausia buvo kai panelė visus Tekkene nugalėjo. :)

Sumo

Čia labai patiko. Ėjom su SataNa pasikapot. Laimėjau. Buvo nerealu, nors ir labai karšta su tuo kostiumu, kas daug jėgų atima, o dar priešininką perverst reikia.

Gėjų pričioskos

Čia norėjom irgi su SataNa bent kartą gražūs pasijaust pasidarę pričioskas bišiškas, bet tie fegai neėmė mūsų. O dar kai atėjom sakyt, norim ir mes, gauja debilių mergaičių ėmė staugt: Eikit nachui, mes čia jau 2 valandas laukiam“ Nu ir išėjom velniop. Visvien vienas tų fegų į Ostapenko panašus buvo. Susiradau dar geriau. Pora labai fainų panelių man dar kietensę pričioskę padarė. O bonusas tas, kad dar mano galvą čiupinėjo ne gėjus, o panelės. HA, IN YOUR FACE, GAY-FAGS!!!

Last Frame Studio stalas

Čia galėjo prisėst visi norintys paanimuot ir pasijaust anime kūrėjų kailyje. Tik va aš čia nesėdau. Šičia man dar viena miela panelė padovanojo Johaneso Krauserio II-ojo piešinį su autografu. Buvau labai laimingas.

Piešimo stalas

Čia nelabai žinau kas vyko, gal piešinius pardavinėjo, gal šiaip piešė. Dar lipdukų buvo galima įsigyt, bet mano mieloji lipdukų fėja man padovanojo Kaminą ir Yoko, gaila Yoko pamečiau :/

Žvejyba

Čia buvo galima išbandyt pažvejot japoniškais popieriniais tinkleliais. Gan neblogai sekės rutuliukus gaudyt, tik va baliono neištraukiau.

Turnyrai

Vyko dar OST, valgymo turnyrai. Čia bandėm maisto gaut, bet apsigavom biški, tai vietoj ryžių gavom ostus rašyt, bet antrą kart patekom į ramen valgymo turnyrą. OST turnyre parašiau tik 3 dainas ir dar gėlyčių pripiešiau. Ramene net nesistengiau varžytis, norėjau valgyt. Nors girdėjau draugų palaikymą iš visų pusių, labiau užkąst rūpėjo.

Latviai

Buvo atvažiavę ir broliai latviai su Fullmetal Alchemist, Naruto ir Gurren-Lagann cosbandais. Likau apšalęs nuo Yoko kostiumo ir FMA pasirodymo. Lietuviams pasimokyt reiktų, nes šokiai, kuriuos jie parodė buvo nuobodūs, nykus ir vienodi. Vos 2 išsiskyrė iš visumos.

Apibendrinimas

Vyko dar visokie konkursai, bet tingiu jau rašyt apie juos nes nedalyvavau. Bendrai paėmus, jeigu pirmoji diena smarkiai nuvylė, tai antroji visiškai pataisė padėtį, nes nesveikai smagiai praleidau laiką, susiradau daug naujų draugų ir vos spėjęs į traukinį, kur dar su nuostabia chebra vermuto patašėm grįžau į Kauną.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s