Brüno / Bruno (2009)

Posted: rugsėjo 3, 2009 in Komedija

bruno-poster1Turbūt visi žino Sacha Baron Cohen, jei ne, supažindinsiu: Boratas, kazachstanietis žurnalistas. Dabar – Briuno, žydras mados laidų vedėjas. Iš tikro šis aktorius turi polinkį į įvairiausius nukrypimus turinčius ir šleikštulį keliančius personažus. Jo filmai laikomi vienais šlykščiausių, nenormaliausių ir nesveikiausių filmų, neišimtis ir Brüno. Čia Cohenas įkūnija norintį išgarsėti gėjų mados laidų vedėją Briuno, kuris savo tėvynėj sulaukė didžiulės nesėkmės ir jam nugarą atsuko visi, net tie su kuriais kelis kart miegojo. Netekęs savo gero vardo jis keliauja reikalų taisyt į Ameriką. Čia ir prasideda.

 Interviu su žinomais pasaulio žmonėmis ir groteskiškos situacijos su nuogybėmis, gėjų meilės scenomis ir necenzūruotais peniais. Viskuo, kas normaliam žmogui sukeltų šoką ir šleikštulį.

Analogiškai ir visa kita, kas čia rodoma atrodo buka ir idiotiška, kaip, kad ir vaikas išmainytas į iPodą kitiem gali sukelti šoką ir visišką antipatiją kūrėjams ir aktoriams ar bet kam. Bet ar kas nors susimąstė, kad šitam filme Cohenas puikiai parodo realiai egzistuojančias socialines problemas. Nors jo stilius ir metodai nelabai tinkantys ir atitinkantis eilinio normalaus žmogaus pažiūras, keliantys šleikštulį ir antipatiją, verčiantis nežiūrėti šio filmo, o į kino sales sutraukiantis gezus ir nelabai ką suprantančius asmenis, tačiau gal būtent taip siekiama parodyti viską tai masei, kuri pati to nesupranta?

Bet kuriuo atveju, Brüno – tai filmas, kurį žiūrės ne visi. Vien dėl Coheno metodų, kurie nebuvo man jau tokie ir šlykštūs, gal atbukintas aš jau, kad nesukėlė šleikštulio, tik isterišką juoką. Vis dėl to siūlyčiau užmest akį, ir patiem pamąstyt, koks tikrasis Sachos tikslas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s