Iš Pelenų

Posted: rugsėjo 30, 2009 in Kita

Rugsėjo 30-ą, tai yra šiandien, Japonijoj pasirodė grupės Dead by Sunrise albumas Out of Ashes, kurio velniškai laukiau jau nuo neatmenamų laikų ir pagaliau jis sukas mano grotuve. Šaunuoliai džepanyzai, nuripino, nes JAV albumas tik spalio 12-13 pasirodo. Apie pačią grupę jau kažką rašiau anksčiau, tad dabar trumpai, o gal ir nelabai apie albumą ir kiekvieną dainą atskirai.


Fire

Labai graži ir melodinga daina, ypač žavi savo gilumu ir gražiais žodžiais. Muzika labai tinkama albumo pradžiai, kalbu apie gasėjantį intro Tai nėra nei tranki, nei pernelyg lėta akustinė daina. Muzika yra pats tas aukso viduriukas, tiek imant dainos žodžius, tiek atsižvelgiant jog tai pirmoji albumo daina. Overall: Labai gražūs dainos žodžiai, kuriuos klausant kas kart galima atrasti kažką naujo.

9/10

Crawl Back In

Šitą jau anksčiau girdėjom, kaip pirmąjį DBS singlą, tad jau kažkiek rašiau apie ją. Iš dalies šita daina turi emo kultūrai būdingų bruožų žodžiuos, bet juos galima ir kitaip interpretuot. Labai įdomus intro – atrodo lyg ir jau kažkur girdėtas ir pažįstamas, bet taip nėra.  Live versija skamba geriau, nes buvo daugiau riksmo. Galėjo ir albuminėj versijoj tą palikt. Anyway, daina kabinanti, kad ir kokia ji būtų.

8/10

Too Late

Muzika rami, atpalaiduojanti, ypač malonu jos būtų klausytis užsimerkus gulint ant grindų. Nors žodžiai gan depresuojantys, bet daina labai graži.

9/10

Inside Of Me

Daina kabinanti, bet kažkaip nieko gero daugiau nepasiūlo. Atrodo kad dainuojama apie gyvenimo nuskriaustą emo vaiką, kuris tuoj persipjaus venas. Gerai tik tas, kad tiek muzika, tiek dainavimas užkabina. Vien dėl to jinai pasidaro klausoma.

5/10

Let Down

Šitą dainą jau labai senai buvom girdėję ir tai buvo akustinė jos versja atlikta gyvai. Albume ji skamba kiek kitaip. Nors ir liko akustiniai elementai, bet ji kiek skambesnė, stipresnė, nebe tokia švelni kaip buvo. Česterio dainavimas taip pat gal kiek grubesnis, bet dėl to daina nė kiek nesuprastėja. Overall: Dar viena labai graži daina, gal irgi kiek emo, bet už šitą atleidžiam, nes tai tikras džiaugsmas ausims.

9/10

Give Me Your Name

Rodos tai meilės daina, bet per savo gyvenimą daug gražesnių esu girdėjęs. Žodžiai nieko labai ypatingo nepateikia, kas išskirtų ją iš kitų meilės dainų, bet užtat muzika ganėtinai graži. Manau intrumentinė dainos versija būtų daug geresnė.

3/10

My Suffering

Greita, ekspresyvi daina padedanti išlieti visas neigiamas emocijas. Labai kabinanti, tik įdomu kaip skambėtų be aido.

8/10

Condemned

Susidaro įspūdis, kad daina dainuojama 2 balsais, bet čia tik miksavimo ir šiuolaikinių technologijų įmantrybės. Gaila manęs nenustebino. Yra grupių tai darančių daug geriau ir 2 atskirais vokalais. Muzika jau šimtus kartų girdėta ir niekuo neypatinga. Yra riksmo, bet jis ne toj dainoj, kurioj norėtus. Toks riksmas, kaip čia labiau Crawl Back In arba My Suffering tiktų.

Into You

Gan įdomiai ir neįprastai skambanti daina. Pačioj pradžioj skamba solidus bosas, vėliau prisijungia būgnai. Labai nuostabus dainos intro. Žodžiai taip pat gražūs. Ramus Benningtono dainavimas prideda dainai dar daugiau žavesio. Būtent tai, ko galima tikėtis tik iš Chesterio. Kažkiek primena paskutinį Linkin Park albumą, tiek muzika, tiek dainavimu, anyway, graži daina.

8/10

End Of The World

Daina gan įdomiu pavadinimu ir įdomiausia, kad dainuojama ne apie žmogaus pasaulio pabaigą. Muzika stipri, užtikrintai remianti dainos žodžius. Tik perėjimas į gitaros solo kažkoks nenuoseklus. Atrodo, kad daina sulipdyta iš atskirų gabalų.

7/10

Walking In Circles

Daina man kažkodėl priminė Little Thing Give You AwayMinutes to Midnight, bet be abejonės, tai geriausia albumo daina. Muzika tobulai dera prie stipraus Chesterio vokalo. Gitaros garsai dainą daro vis geresnę. Solo puikus, labai tinka vibrato. Priedainis nuostabus, žodžiai kažkodėl atrodo stiprūs ir užtikrinti.

10/10

In the Darkness

Pradžioj yra kažko panašaus į beatbox’ą ir tai gan keistai dera prie ramaus Chesterio vokalo. Tačiau man labiausiai įsiminė būgnų ir gitaros harmonija, vienas labai puikiai papildo kitą. Vis dėlto, tai rami daina, idealiai tinkanti albumo užbaigimui.

7/10

The Morning After

Tai japoniškos albumo versijos Bonus daina. Jau ir anskčiau buvo paplitęs jos Julien-K remiksas ir realiai studijinė versija, net nelabai ir skiriasi. Iš esmės, man daina primena senus gerus trankios muzikos laikus kažkur 1999-2002 metus, būtent to laikotarpio muzika. Daina graži, labai smagiai susiklauso, tik jai pasibaigus norisi dar. Jeigu In The Darkness pilnai užpildo ir patenkina vidinę klausytojo būseną, The Morning After palieka troškulį dar vienai dainai.

8/10

Bendrai vertinant visą albumą, asmeniškai manęs tik 3 dainos nesužavėjo arba bent jau labai stipraus įspūdžio nepaliko. Anyway, visam albumui tikrai duodu stiprų 8.

Reklama
Komentarai
  1. Miglaja parašė:

    Pagaliau per tv pamačiau Crawl Back In klipą…kai tik išgirdau intro, kaip ir sakei,Izzo, iškart pasirodė kažkur jau senai girdėta melodija….kuri yra tokia melancholiška(bent jau man)…;) Td pasirodė LP vokalistas ir aš pagalvojau, kad čia kažkokia labai neįprastai gera daina kaip LP….O tada pamačiau ir kitus narius ir supratau, kad čia TA nauja grupė:D Vien žo, paliko didelį įspūdį ši daina(išsiplėčiau per daug:DD)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s