Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007)

Posted: 19 spalio, 2009 in Komedija, Muzikinis

john-reilly-walk-hard-posterKiekvienas muzikantas savo gyvenime patiria pakilimų ir nuopolių. Su didžiule šlove ateina ir didelės bėdos: alkoholis, vakarėliai, narkotikai, moterys, santuokos, vaikai, skyrybos, dar daugiau moterų, dar daugiau alkoholio. Galų gale išgaruoja ir įkvėpimas, fanai nusisuka, lieka parsiduodi arba išnykti istorijoje.

Nežinau kaip dabar su tais narkotikais, bet senais gerais laikais turbūt visi žymūs muzikantai gaudė drakonus. Vieni išsikapstė ir tapo dar didesnėmis legendomis, kiti paskendo. Žinau ne vieną talentingą muzikantą, kuris dėl narkotikų sugadino savo karjerą, bet dabar ne apie juos. Jei eit prie esmės, ne veltui čia rašau apie muzikos užkulisius, žlugusias karjeras ir to priežastis. Aišku visi apie tai girdėjo, bet nemanau, kad kažkas matė, kaip viskas yra iš tikro. Walk Hard: Dewey Cox Story – filmas, apie išgalvoto muzikanto gyvenimą, parodantis Rock ‘N’ Roll’o sceną ir užkulisius iš arti. Tai pasakojimas apie berniuką norintį tapti kažkuo ir įrodyti pasauliui, kad jis kažko vertas. Tačiau tai nėra filmas, apie vaiko svajonės išsipildymą. Trumpam užmirštam berniuką, svajonę ir pridedam muzikanto gyvenimą.  Nuo naktinio klubo šlavėjo iki pasaulinės scenos muzikanto. Visas sunkus kelias, visi pakilimai ir nuopoliai,  muzikos mados kaita ir parsidavimas už šlovę.

Šiais laikais komedijos žanras stipriai nusivažiavęs ir sunku rasti gerą filmą su subtiliu humoru, o Dewey Cox Story yra būtent toks, kuris rimtus ir tragiškus dalykus parodo su šypsena. Nors filmas yra daugiau parodija iš Rock ‘N’ Roll’o žvaigždžių gyvenimo, pašiepianti kai kurias legendas, televiziją, kūrybą, bet negalima į jį žiūrėti nerimtai. Nežinau kito filmo ar laidos, kur būtų parodomi muzikantų jausmai, konkurencija, svajonės. Nors vietomis tikrai stipriai perlenkta su humoru ir tai atrodo absurdiškai banalu ir buka, bet vis dėlto tai nėra lipšni komedija pilkąjai masei. Tai daugiau filmas, skirtas tik tam tikrai auditorijai. O kur dar nuostabus senojo Rock ‘N’ Roll’o garso takelis.

Komentarai
  1. mariux9998 parašė:

    Jo, šitas filmas totaliai epiškas. Būtinai peržėkit, kas nematė, ir kas bent truputį prijaučia tam senam, geram rokenrolui ;)

  2. Mandarinas parašė:

    Ką tik pažiūrėjau su kambariokais … taip prilūžom kad negaliu xD

  3. Izzo parašė:

    Su kriauklėm tūlike nesveikai buvo :D

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s