Detroit Metal City (2008)

Posted: 24 rugpjūčio, 2010 in Komedija, Muzikinis

Turbūt čia nėra nei vieno negirdėjusio apie šią juodojo humoro komediją. Gal nedaugelis žino apie Kiminori Wakasugi mangą, bet po to kai dalis jos buvo ekranizuota ir sudrebino pasaulį, visi išgirdo apie Detroit Metal City. Žiūrovus anime pavergė savo tematika, humoru, veikėjais ir death metal skambesiu. Tikrai galiu tvirtinti, kad ne vienas Lietuvos pilietis sėdėdamas draugų kompanijoj skandavo “SATSUGAI“, ar bandė pagerint 10 Rape per sekundę rekordą.

Didžiulio populiarumo susilaukęs anime, netrukus po transliacijos susilaukė ir live action filmo, tokiu pačiu pavadinimu. Rūgpjūčio 23 dieną Japonijos kino teatrus sudrebino DMC filmas. Po kelių mėnesių išėjęs DVD suteikė galimybę filmą išvysti likusiam pasauliui.

Pats faktas, kad tai juodojo humoro komedijos live action filmas nuteikia smagiai ir optimistiškai, tačiau pradėjus žiūrėti nuotaika kiek subjūra. Už akių kliūva ganėtinai apgailėtina japonų vaidyba ir nemokėjimas įsijausti į vaidmenį, tačiau juostai sukantis tiesiog arba pripranti prie to ir nebepastebi, arba aktoriai patys suprato, kad vaidina prasčiau už teatro lėles ir pradeda dėti daugiau pastangų. Kad ir kaip ten yra, jau minėjau, įsibėgėjus vaidyba akių nebebado, gerai taip, kaip yra.

Kiek nuvylė Jagio personažas, kuris iš anime bišo čia atlieka subinlaižio funkciją. Pagrindinį vaidmenį atlieka ganėtinai žymus jaunuolis iš Death Note filmų, L įkūnijęs Ken’ichi Matsuyama, tačiau asmeniškai tai tikrai nebuvo kažkoks stimulas žiūrėti šį filmą ir manau, kad bet kuris kitas akorius būtų puikiai susidorojęs su šiuo vaidmeniu.

Įdomus faktas, kad Metalo imperatoriaus vaidmenį atliko legendinės grupės KISS bosistas Gene Simmons.

Filmo siužetas daugiau mažiau pasakoja tą patį ką matome ir anime. Tie patys bejeriai, tos pačios situacijos, tačiau turime ir visiškai naujų kurioziškų ir juokingų nutikimų, kurie privertė kvatotis. Labai sužavėjo garso takelis. Death metal ritmas ir gitarų brazdesys kelias savaites sukosi tiek mano kompiuteryje, tiek iPode.

Pabaigai galiu pasakyti, kad nepaisant kelių trūkumų, kurių vėliau net nebepastebi filmas tikrai nusisekęs ir rekomenduotinas DMC fanams. Nežinau ar jis patiks eiliniam žiūrovui, bet serijai gėdos nepadarė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s