Asylum

Posted: 27 rugpjūčio, 2010 in Kita

Šventė, kai rugpjūčio pabaigą fanai minės rankose laikydami šviežutėlį, jau 5-ąjį Disturbed įrašą “Asylum“, australams atėjo kiek anksčiau. Australai ne tik, kad gavo galimybę pirmieji išgirsti naująjį grupės albumą, bet ir 4 papildomas dainas prie  standartinio 12 gabalų paketo.

Išgirdęs pirmąsias natas niekada nebūčiau pasakęs jog čia Disturbed. Tačiau visų pirma, nesitikėjau taip greit sulaukti naujo Disturbed įrašo, o po Indestructible, prisipažinsiu, net ir nelabai laukiau, nes pastarasis nebuvo jau toks įspūdingas. Dainos ganėtinai vienodos, susiliejančios į visumą. Skyrėsi tik žodžiai, iš albumo atsimenu vos kelis gabalus. Būtent kažko panašaus tikėjaus ir iš Asylum.

Tačiau, kaip jau minėjau, vos paleidus pirmąjį kūrinį, niekada nepasakytum jog tai Disturbed. Albumas prasideda lyrišku, ganėtinai lėto tempo instrumentalu, (ko Disturbed niekada nėra darę, t.y. pradėję albumo instrumentalu) kuris gale pereina į kur kas agresyvesnį, sekantį kūrinį – Asylum. Asylum’e iškart atpažįstame David’o juoką ir riksmą “release me“, kurie lydimi sunkaus riff’o ir būgnų atveria vartus į beprotnamį.

Tai ką girdime nebėra tie patys Disturbed, vis dėlto kiekvienas garsas dvelkia senąja dvasia. Albumas sunkus, piktas ir vežantis. Gabalai nebesusilieja tarpusavy, kiekviena daina turi kažką savito, išskiriančio, netgi galima išgirsti dar grupės repertuare nenaudotų gitaros ir vokalo technikų.  Žodžiai galbūt nėra tokie stiprūs kaip Ten Thousand Fists, o muzika agresyvi kaip The Sickness, tačiau galiu drąsiai teigti, kad Asylum – vienas geriausių Disturbed produktų. Klausant jaučiasi didelis žingsnis į priekį, o balastas tarp senojo ir naujojo skambesio yra didelis pliusas grupės lentoje.

Deja ranka nekyla rašyti pilno 10, bet jeigu vertinčiau su skaičiumi po kablelio, devynetą sektų aštuonetas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s