Audio Secrecy

Posted: rugsėjo 4, 2010 in Kita

Ilgai lauktas trečiasis studijinis Stone Sour albumas Audio Secrecy pagaliau pasiekė Vokietijos muzikos įrašų parduotuvių lentynas. Ir štai, mes, kuklūs lietuvaičiai plonomis piniginėmis ir be prieigos prie plačiojo iTunes krepšio, griebiam, siunčiamės ir klausom!

Albumas pradedamas lėtu piano instrumentalu, po kurio iškart įsijungia sekantis takelis. Deja, greitas ir trankus Mission Statement neturi nieko bendro su pirmuoju Audio Secrecy, tad atrodo ganėtinai keistas sprendimas įrašą pradėti piano instrumentalu. Toliau seka panašaus ritmo Digital (Did You Tell), kurį keičia kiek lėtesnis ir lyriškesnis pirmasis singlas Say You’ll Haunt Me.

Nors rodos įraše išlaikytas balansas tarp sunkios ir lyriškos muzikos, tačiau nebėra to šarmo, kurį turėjo Stone Sour ar Come What(ever) May. Corey balsas skamba švelniau, dainų žodžiai ganėtinai banalūs. Jeigu Come What(ever) May žodžiai turėjo prasmę, į juos galėjai gilintis ir vis atrasti kažką naujo, tai Audio Secrecy viskas pateikiama ant lėkštutės. Muzika atrodo sunki, kai reikia lyriška, tačiau vėlgi, nebėra “mindblowing“ riff’ų ir to už širdies griebiančio akustinio skambesio, kurį turėjo Bother, Through Glass, Zzyzx Rd.

Neneigsiu, yra kelios dainos, pavyzdžiui Miracles, kurios vis dar dvelkia senaisiais Stone Sour ir albumas bus sėkmingai klausomas ir netgi, manau pritrauks naujų fanų, vis dėlto jaučiuosi ganėtinai nusivylęs. Po veržlaus debiutinio savavardžio ir gilaus Come What(ever) May, tikėjausi dar gilesnio ir prasmingesnio įrašo, tačiau didžioji Audio Secrecy dalis skamba kaip švelnus raudojimas dėl prarastos meilės.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s