Kaip Nykštukas kaubojum buvo

Posted: rugsėjo 29, 2010 in Kita

Gyveno laukiniam urvely asmuo, kurį visas pasaulis Nykštuku vadino. Nebuvo jis nei žemas nei aukštas, nei hobitas. Pats tas default’inis nykštukas su didelėm kojom ir gauruota krūtine. Turėjo dvi rankas ir vieną nosį. Gyveno sunkiai pasiturėdamas, nes šildymas brangus, o urvelis laukinis. Elektra tais laikais dar nebuvo sugalvota, tai vakarais asmuo vadinamas Nykštuku megzdavo kojines, kurias vėliau mainydavo į pirštines, bet tai neturi visiškai jokios reikšmės pasakos siužetui.

Vieną žvarbaus pavasario rytą, kol Nykštukas dar miegojo, į jo urvelio sieną pasibeldė nuogas arklys. Y-ga-ga, paklausė arklys, ir Nykštukas nieko nesupratęs, suvalgė arklį pusryčiams. Neilgai trukus papūtė atgrasus vėjas, atnešdamas neįtin nemalonias naujienas. Išgirdęs, kad miestelyje dingo arklys, o už jo suradimą siūloma nemenka sumelė, Nykštukas iš po lovos išsitraukė šautuvą ir pasibalnojęs šluotkotį išjojo San Migelio link.

Miestelis buvo tuščias, kažkur už klonių pūtė vėjas, o tavernoje girdėjosi balsai. Pririšęs savo transportą Nykštukas žengė žingsnį. Paskui dar vieną. Ir dar. Galiausiai perlipęs slenkstį įžengė į taverną, kurioje nebuvo nė gyvos dvasios, tik už baro sėdėjusi moteris rožiniais auliniais ir dar gauja banditų.

Y-Ga-Ga! – tarė Nykštukas ir kaip mat gavo kulką į kaktą.

Reklama
Komentarai
  1. Suzu parašė:

    Patiko istorija. Nuo pat pirmu sakiniu priverte susidomet, kas toliau.

  2. 727 parašė:

    daznai tokias pasakaites rasai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s