Rango (2011)

Posted: liepos 20, 2011 in Animacija

Atsimenu laikus, kai per šventes televizija rytais rodydavo senus vesternus, šeimynines komedijas, o vakarą vainikuodavo Švarcnegerio ar Stalonės pasirodymas. Aišku tada ir rinka buvo kitokia, ir filmus sukdavo visiškai pagal kitus standartus. Tais laikais lygiavaisi į raumenų kalną, kovojantį už teisingumą ar reindžerį, savo suktuku patiesiantį bet ką. Šiomis dienomis lieka saulėje blizgantys vampyrai ir berniukai iš Kanados.

Jau kartą į užmarštį neleidęs nugrimzti piratams, Goras Verbinskis mums grąžina dar vieną skęstantį laikotarpį. Vesternai Holivude vis labiau užmirštamas žanras, o jaunieji kino teatrų lankytojai turbūt nė nežino kas yra kaubojai ir laukiniai vakarai. Visiems išlepintiems žmogėdrų ir ateivių pristatau Rango.

“Dirt“ arba “Purvas“ – banditų ir korupcijos alinamas miestelis verkiant besišaukiantis herojaus apsireiškimo. Čia ir pasirodo Rango – gyvenimo prasmės ir tikslo ieškantis ir Johnny Deppo balsu kalbantis chameleonas. Prasideda kurioziški ir stogą raunantys nuotykiai, ne tik bandant surasti vandenį, bet ir gyvenimo prasmę.

Rango – į apmąstymus linkęs, nepaprastai kokybiškos ir aukšto lygio animacijos perlas į didįjį ekraną gražinęs laukinius vakaraus, o Johnny Deppui prie ilgo sąrašo pridėjęs dar vieną subtilų, juokingą ir velniškai charizmatišką personažą ir nesvarbu, kad visa tai tik kompiuterinė animacija. Pridedam piktus banditus, apsipešiojusius kaimiečius, merginą su kiaušais, nenatūraliai Holivudinį scenarijų, tiek dideliam tiek mažam tinkantį humorą ir turim devynių žvaigždučių vertą, pašėlusį kaubojišką nuotykį.

Reklama
Komentarai
  1. Miglaja parašė:

    Taip ir maniau, kad Tau patikt turetu :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s