Holding Onto Strings Better Left To Fray (2011)

Posted: liepos 30, 2011 in Kita

Seether niekada negarsėjo kaip viena iš tų alternatyvaus roko grupių, rašančių muziką masėms. Kad mėgtum, turėjai pajausti jų aistrą. Melodingos ir sunkios dainos persmelktos skaudžios gyvenimo patirties, dainos apie tave ir mane. Lyriškas, kur reikia sunkus ir piktas, pilnas skausmo Disclaimer, po jo kiek lengvesnis ir “pilkesnis“ Karma And Effect ir galiausiai dalinai Nickelbackų įtakotas, bet vis dar taip pat gilus – Finding Beauty In Negative Spaces.

Visgi Seether visada turėjo savo sėkmės formulę, o gal viskas tiesiog išeidavo natūraliai. Gitarų skambesys, dinamikos trūkumas ir bendra kompozicija būdinga visiems kolektyvo įrašams (kaip turbūt ir didžios dalies tokio žanro grupių), bet niekada jų nevertinau už gitarų brazdenimą. Jų stiprioji pusė visuomet buvo dainų žodžiai, išgyvenimai perteikiami tekstuose ir Shaun Morgan vokalas.

Ne išimtis ir naujasis įrašas Holding Onto Strings Better Left To Fray. Albumas gvildena tas pačias skausmingas gyvenimo patirtis kaip ir visa ankstesnė Seether diskografija. Holding Onto Strings Better Left To Fray yra iki šiol lyriškiausias grupės įrašas. Deja susidaro įspūdis, kad pirmoji albumo pusė skirta išreikšti pyktį buvusiai Shaun Morgan draugei Amy Lee. Antroji, tarsi reabilitacija po skausmingo išsiskyrimo.

Tie, kas patyrė išsiskyrimo skausmą, albumą priims kaip sau labai artimą, išreiškiantį neigiamas emocijas ir padedantį atsistoti ant kojų, tie, kas dabar pakilios nuotaikos, išsirinks kelias favoritines dainas, tokias kaip Fur Cue, Country Song ar Pass Slowly.

Reziumė drąsiai galima sakyti, kad albumas nusisekęs, bet tikrai gerai pagalvočiau ar tai geriausias įrašas Seetherių diskografijoje.

8/10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s