Flipped (2010)

Posted: 19 spalio, 2011 in Drama, Romantinis

Romantinių juostų, keptų pagal tą patį receptą, iš Holivudo orkaitės ištraukiama šimtai, o jas pagardina tokių aktorių kaip George Clooney, Julia Robberts ar Jennifer Aniston pasirodymas. Apmaudu, kad būtent jie ir gelbsti tokius filmus nuo visiško fiasko. Tuo tarpu Flipped arkliukas ne garsios pavardės, o paprastas, bet šiltas ir prikaustantis scenarijus ir šviežia, bet kokybiška ir įtikinanti vaidyba.

Flipped – tai istorija apie tą šviesią ir saldžią pirmąją meilę, kai visur šviečia saulė ir dangus būna giedras. Ir vis gi Robas Reineris sugebėjo nuimti rožinius akinius, savo veikėjams parodydamas, koks iš tiesų atšiaurus yra gyvenimas.  Juosta siūlo ne tik prisiminti savo pirmąją meilę, bet ir pasižiūrėti kas vyksta šalia ir aplink jus. Reineris kėsinasi ne tik į įsimylėjusio žmogaus pasaulį, bet šalia viso to, sugeba užkliudyti, ne tik paauglių, bet ir suaugusiųjų, žmogiškumo ir moralės normas.

Prisipažinsiu, niekada nebuvau didelis romantinio žanro mėgėjas, o ir iš šio filmo tikėjaus daugiau dramos, negu romanso, ir negaliu pasakyti, kad man jis taip stipriai patiko, bet mergaitėms pažiūrėti būtina, galų gale vien dėl koncepsijos, kurios šiais laikais jau nieks ir nebesiūlo.

7/10, bet galutinį balą palieku parašyti patiems.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s