Mylo Xyloto (2011)

Posted: spalio 24, 2011 in Kita

Coldplay visuomet buvo viena iš tų grupių, kurios sugebėdavo pažadinti sušalusią sielą. Po hitu tapusio debiutinio “Parachutes“ sekė dar du kone identiški albumai, bet niekam tas nerūpėjo, nes muzika kalbėjo pati už save, o grupė rado savo sėkmės formulę. Paskutiniu studijiniu įrašu “Viva la Vida“ kolektyvas bandė belstis į plačiosios masės duris, pasiūlydami greitesnį, pozityvesnį, negu jiems būdinga, albumą, kurio antrasis singlas, tokiu pačiu pavadinimu, iki šiol skamba radijo stočių eteryje.

Mylo Xyloto – juoda avis grupės kūryboje. Keičiantis laikams, keičiasi ir standartai, tad ir Coldplay bandydami neatsilikti nuo mados, albumo pamatą stato ant elektroninių būgnų. Mažiau gitaros, daugiau relaksuojančio ritmo.

Puiku, kad vyrukams puikiai pavyko išlaikyti balansą tarp seno ir pripažinto akustinio skambesio ir naujoviško elektroninio byto, o netikėtas duetas su Rihanna – viena smagesnių albumo dainų, nors negalėčiau tvirtinti, kad Rihannos rolė taip stipriai skiriasi nuo jos solinių kūrinių, kaip teigė Martinas.

Džiaugiuosi, kad Mylo Xyloto gavosi daugiau eksperimentinis, mažiau Coldplay’iškas įrašas, o Paradise, Us Against The World, U.F.O patiks senosios kolektyvo muzikos išsiilgusiems fanams, tuo tarpu Every Teardrop Is A Waterfall, Up In Flames, Princes of China – pritrauks naujos publikos.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s