Cars 2 / Ratai 2 (2011)

Posted: 6 lapkričio, 2011 in Animacija

Kol žaislinės mašinytės nelenda iš savo rėmų iki slaptųjų agentų, geišų ir teroristų lygio, viskas atrodo gana šviežia, smagu ir nematyta, bet kartais netgi ir laukinė fantazija peržengia ne tik kad vaizduotės, bet ir logikos ribas. Būtent tai padarė ir Pixaras, Cars bandydamas priartinti kuo arčiau realybės. Ar tai buvo būtina? Ne.

Šį kart Pixaras sugalvojo skirtingas viso pasaulio kultūras parodyti per įvairaus plauko mašinytes, pradedant geišomis ir baigiant itališkais lenktyniniais bolidais, tačiau koketiškai besišypsančios geišos labiau sukelia nusivylimo kartėlį, negu originalumu trykštančias liaupses.

Galbūt Pasaulinio Grand Pri idėja ir būtų žavingas ir kvapą gniaužiantis scenarijus, jeigu į jį nesimaišytų iš visų kampų lendantys teroristai ir Džeimsas Ratas. Šį kartą Cars 2 prisivirė daugiau košės, negu sugebėjo suvalgyti. Žanrų įvairovė nuo nuotykių ir lenktynių iki šnipų ir detektyvo sukuria tokią mišrainę, kuri gali patikti nebent iki mokyklinio amžiaus vaikams, nors kita vertus, galbūt Pixaras būtent ir šovė į mažamečių ir jų tėvų pinigines.

Nerašyta taisyklė, kad tęsiniai nepranoksta pirmtako tik dar kartą buvo įrodyta, ir Cars 2 tapo vienu iš tų filmų, kuriuos galima dėti į “pažiūrėjau ir pamiršau“ kategoriją.

4/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s