Hangover Part II / Pagirios Tailande (2011)

Posted: 29 lapkričio, 2011 in Komedija

Atsitiktinai pataikęs į Pagirias Las Vegase likau sužavėtas ne tik stipria vyriška draugyste, skania humoro doze, ar puikiu Bradley Cooper pasirodymu, bet ir visa filmo atmosfera, nes surasti gerą komediją šiais laikas tas pats, kas Lietuvos muzikos industrija. Nenuostabu, kad Pagirių Tailande laukiau su dideliu nekantrumu, bet ar buvo verta?

Žinoma. Smagu, kai Hangover Part II prasideda taip pat, kaip ir pirmoji dalis. “We fucked up. We fucked up bad.“ – sako Bradley Cooperis, kai vilkų gauja po audringos nakties pabunda Bankoke.

Hangover Part II išlaikė tą mistišką detektyvo stiliaus atmosferą, kurią sukūrė Las Vegase, bet dėl besikartojančių situacijų, karts nuo karto ima atrodyti, kad abu filmai sukti pagal tą patį šabloną. Dėl to persekioja blogas jausmas, kad aš jau visa tai mačiau ir buvo galima sugalvoti geriau. Kita vertus, šitaip palaikomas ryšys tarp abiejų filmų.

Vis gi išmetus pasikartojimą, Hangover Part II yra daug niūresnis, labiau svetimas (miesto atžvilgiu), labiau atgrasus, galbūt mažiau juokingas, bet taip pat gerai nuteikiantis ir žavintis kaip savo pirmtakas.

8/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s