Imaginarium of Doctor Parnassus / Daktaro Parnaso Fantazariumas (2009)

Posted: 20 gruodžio, 2011 in Drama, Fantastinis, Komedija

Tom Waits – muzikantas, dainininkas, aktorius ir šiaip gana spalvinga asmenybė. Kodėl pradedu nuo jo? Skaitykit toliau.

Pasiruoškite atverti duris į savo vaizduotę, nes į jūsų purviną ir atšiaurų miestą atvažiavo daktaras Parnasas! Nesvarbu ar esate susvetimėję, ar malonūs, turtingi, vargšai, banditai, vaikai ar garbaus amžiaus tetos, daktaras Parnasas sveikina Jus, kad ir koks bebūtumėt ir kviečia į pasaulį, esantį kitapus jo stebuklingojo veidrodžio. O kas belieka, kai nugyvenai jau kelis tūkstantmečius, taip trokštama mirtis dar nesibeldžia, o per petį nuolatos žvelgia senas draugas iš pragaro.

Čia ir pasirodo Tom Waits, žibantis labiau net už pagrindinę filmo žvaigždę – Heathą Ledgerį. Pasirodęs vos keliose epizodinėse scenose, ponas Waitsas sukūrė šimtus kartų matytą, bet kartu ir visiškai unikalų, velniškai patrauklų šėtono modelį ir pridėjo filmui kone patį didžiausią pliusą.

Visa kita, ką siūlo Terry Gilliamas – tai skoningas scenarijus, labai ryškiai nubrėžta riba tarp purvinos realybės ir malonios fantazijos, keletas stereotipų, nurautas pasaulis kitapus veidrodžio ir puikiai savo darbą atliekantis aktorių kolektyvas.

8/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s