It’s A Wonderful Life (1946)

Posted: 26 gruodžio, 2011 in Drama

Šiais laikais darosi vis sunkiau surasti gerą Kalėdinį filmą. tokį, kuris atskleistų tikrąją Kalėdų dvasią, sumaišytų geros nuotaikos užtaisą arba bent jau priverstų pasinerti į apmąstymus. Metai iš metų Holivudas bando kepti kažką panašaus į Kalėdines, vartotojui draugiškas kino juostas, bet visuomet gaunasi vis tas pats, šimtus kartų matytas, romantinis arba šeimyninis chlamas, todėl tenka arba žiūrėti jau laiko patikrintas juostas, arba pasiknisti po gilią kino istoriją.

Ir iš ties, galbūt ir gerai, kad modernieji laikai turi tą prakeiktą komercijos gyslą, dėl kurios esi priverstas praleisti visą naują šventinę produkciją, nes tik tada gali atsigręžti į klasiką, o klasika, kaip žinia niekados nesensta.

It’s a Wonderful Life – kalėdinė Franko Capros drama, tituluojama, kaip vienas geriausių Kalėdinių filmų iš ties yra šedevras, priverčiantis susimąstyti apie savo egzistavimo prasmę, apie tai, kaip mes įtakojame kitų žmonių gyvenimus ir apie tai, ar pasaulis tikrai būtų geresnė vieta, jei nebūtumę gimę. Nors ir visa filmo esmė patiekiama ant lėkštutės, Capra vistiek sugebėjo susukti juostą, kuri išspaus ašarą, sukrės ar netgi pakeis jūsų požiūrį į pasaulį ir gyvenimą. Gyvenimas nuostabus, tereikia žinoti kaip juo mėgautis!

9/10

Komentarai
  1. kudkudak parašė:

    ale man dar labai sventiskai susižiurėjo “muzikos garsai“. nors ne apie kalėdas, bet tiko.
    o is pastarųjų metų Love Actually visai vykęs sakyčiau. kelios siužeto linijos, skirtingi charakteriai, ima giliau nei eilinė komedija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s