Nesėsk į valtį, jeigu nemoki plaukti

Posted: 3 sausio, 2012 in Kita

Tenka pastebėti, kad žmonės yra linkę sėsti į tas valtis, kurios turi didžiausią potencialą nenuskęsti. Turbūt suveikia savisaugos instinktas, o galbūt tiesiog baimė rizikuoti? Tas pats ir futbole. Vis dažniau pastebiu, kad dauguma renkasi būtent tas komandas, kurios didžiuojasi vien laimėjimais. Išskirtinai, geriausiu pasaulio klubu tituluojama FC Barcelona. Kodėl?

Galite pulti man draskyti akis, koks įstabus šios komandos žaidimas, bet jūsų pastangos bus bergždios. Mačiau. Nepatiko.

Teko stebėti Ispanijos lygos rungtynes tarp FCB ir vieno silpnesnių Ispanijos klubų, kurio pavadinimo neprisimenu, bet tai ką demonstravo ponai geriausieji buvo nuobodu, lėkšta ir nyku. Pasirodo, kad ir tas aukštinamas grožis tėra šūdo krūva pablizginta auksu, priklausanti nuo varžovų pajėgumo.

Mielieji, išmokę plaukti, patirsite kur kas daugiau, negu saugi kelionė valtimi iš taško A į tašką B, tad linkiu pabandyti surizikuoti, o pralaimėjus aukštai iškelta galva eiti toliau. Nesirinkite saugaus varianto, nes tai tik migla, kuri laikui bėgant išsisklaido.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s