Sherlock Holmes 2: A Game Of Shadows / Šerlokas Holmsas 2: Šešėlių Žaidimas (2011)

Posted: sausio 10, 2012 in Komedija, Kriminalinis, Veiksmo

Prisipažinsiu, jog niekada nebuvau artimiau susipažinęs su Konan Doilio kūryba, todėl iš pirmojo Guy Ritchie Holmso pagaliau tikėjausi pažinti šį kultinį personažą. Rezultatas gerokai nuvylė ir papiktino, mat tikėjausi ne tokio lengvabūdiško pono Holmso vaizdavimo, bet ilgainiui į tą reikalą ėmiau žiūrėti kitu kampu ir tai ką Guy Ritchie mums davė, patapo išties kokybiška pramoga.

Pats Guy Ritchie visuomet garsėjo Tarantiniško kino gamyba, o visi režisieriaus filmai turėjo ypatingą, tik jam būdingą, istorijos pasakojimo prieskonį.

Iš antrojo Šerloko Holmso, be abejonės, norėjau kažko panašaus, tad jeigu laukiate didžiulės paslapties – jos čia nebus. Antrasis Holmasas sulipdytas iš kelių, per visą filmą išbarstytų mažų galvosukių, o kartais ir visai nepastebimų mįslių, kurias kuo greičiau įminti skuba Robertas Downis jaunesnysis ir jo partneris Jude Law. Intrigos stygių Ritchie bando kompensuoti žiūrovą lepindamas Šerlokui Holmsui nebūdinga veikmo, subtilaus bei sarkastiško humoro ir specialiųjų efektų doze, o sekdamas Nolano pavyzdžiu įrodo, kad sukurti perliuką akims, jokio 3D nereikia.

8/10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s