Blitz (2011)

Posted: 19 sausio, 2012 in Kriminalinis, Trileris, Veiksmo

Jaunoji karta turbūt niekada nesupras kas yra geras veiksmo filmas, juolab kai XXI amžiuj niekas jų nebegamina. Stallone, Schwarzeneggeris, Willisas – pavardės su kuriomis užaugom ir kurias prisimenam su malonia nostalgija. Jasonas Stathamas turbūt buvo vienas iš tokių berniukų, todėl dėl begalinės meilės veiksmo filmams kasmet mums dovanoja bent po vieną savo.

Anksčiau veiksmo kinas orientuodavosi į paguldytų lavonų kiekį, grandiozinius sprogimus ir niekada nesibaigiančių kulkų debesis. Stathamas pradėjęs karjerą Guy Ritchie juostose išlaiko ir tęsia intelektualaus veiksmo kino tradiciją. Pernai padovanojęs Mechaniką, grįžta blogo faro vaidmenyje, juostoje Blitz.

Blitzas – pareigūnus žudantis manjakas. Stathamas – blogas faras, bandantis jį pagauti. Čia ir prasideda katės ir pelės žaidimas, katras greičiau triumfuos. Gal Blitz ir nėra to seno gero nenugalimo herojaus, nesibaigiančių apkabų ir krūvos lavonų, bet visa tai atperka bandymas būti intelektualiu veiksmo filmu.

Blitzas būtų ganėtinai standartinis veiksmo kinas, jeigu ne tas būtent Stathamui būdingas bruožas pabaigą pasukti tokia linkme, kad neigiami atsiliepimai paprasčiausiai neįmanomi.

7/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s