Immortals / Nemirtingieji (2011)

Posted: vasario 26, 2012 in Fantastinis, Veiksmo

Graikų mitologiją mėgstu. Jei po akim pasitaiko viena kita šio laikotarpio ekranizacija, filmas iškart įtraukiamas į mano žiūrimų sąrašą. Po įspūdingo 300 debiuto Immortals laukiau kaip šuo laukia, kol jam numes skanesnį kaulą. Deja dėl išpopuliarėjusių 3D technologijų, nuo kurių man skauda akis ir galvą, tokius reginius tenka žiūrėti ne kino salėje, ne pilnos kokybės, neišbaigtus. Tad ar tas ilgas laukimas nebuvo veltui?

Iš pirmo žvilgsnio Nemirtingieji žadėjo būti purvinas ir kruvinas perliukas, bet mano didžiam nusivylimui viso to, ką žadėjo anonsas, teko laukti bene iki filmo pabaigos. Ilga ir niekur neskubanti įžanga, besimėtantis scenarijus, kurio iki galo taip ir nesupratau. Ar autoriai norėjo parodyti legendą apie Tesėją, Epiruso lanką, ar nesibaigiančią Olimpo Dievų ir purvinų kraugerių Titanų kovą, į kurios sūkurį įtraukiami ir, atrodo, niekuo dėti mirtingieji. Visko daug, bet kartu ir nieko.

Visa kita, ką siūlo Nemirtingieji – tai brutalios ir kvapą atimančios skerdynių scenos, kontrastingai pavaizduoti auksu pasidabinę Dievai ir purvini Titanai, nuostabūs slow-mo šuoliukai ir kažkur jau matytas “žalio kambario“ pasaulis.

7/10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s