The Descendants / Paveldėtojai (2011)

Posted: 5 kovo, 2012 in Drama

“Draugai galvoja, kad jei gyvenu Havajuose, gyvenu rojuje“ – šitaip savo istoriją pradeda pasakoti, idealiai savo vaidmeniui tinkantis, Džordžas Klunis. “Bet jeigu gyvename rojuje, ar tai reiškia, kad mūsų šeimos idealios, o širdgėlos neskausmingos?“ – tęsia Metas Kingas.

Paveldėtojai nėra dar vienas filmas apie gyvenimą nuostabaus grožio šalyje. Apie merginas su bikini ir raumeningus vaikinus, skrodžiančius bangas, apie pašėlusius vakarėlius ir pina koladas. Tai filmas apie paprastus žmones, tokius kaip ir mes patys, apie likimą, galintį užklupti ir mus, apie jausmus ir dūžtančias širdis, apie vidinę stiprybę, kurios reikia kiekvienam, kad galėtume atsistoti ir eiti aukštai iškėlę galvas.

Jokių specialiųjų efektų, jokio veiksmo, tik nuoširdumas ir širdgėla. O jei bėgant minutėmis scenarijus ima darytis nuobodus, režisierius nebijo numesti keletą bombų, kurios prikausto ir verčia klausinėti, kas bus toliau.

Paveldėtojai – kontrastinga ir nuoširdi drama, kurioje nuostabūs Havajų vaizdai susikerta su skaudžia veikėjų kasdienybe.

8/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s