John Carter / Džonas Karteris (2012)

Posted: 19 kovo, 2012 in Fantastinis, Veiksmo

Nemėgstu 3D. Oi nemėgstu. Ir ne tik dėl to, kad mano regėjimas nesugeba sufokusuoti 3D vaizdo, ar dėl nepatogių, nosį spaudžiančių ir galvos skausmą sukeliančių akinių, bet ir iš principo, nes viskas dabar kuriama dėl mados ir pinigų. Bet noras pamatyti Džoną Karterį šį kartą buvo stipresnis. Tad ar buvo verta žvairomis stengtis pamatyti 3D efektą ir kęsti diskomfortą ir akių skausmą?

Iš pat pirmųjų anonso vaizdų susidariau nuomonę, kad Karteris bus kažkas tarp Avataro ir Konano. Klydau. Džonas Karteris yra šiek tiek daugiau nei pramoga treninguotiems bičiukams, atėjusiems pažiūrėti į raumeningą vaikiną, spardantį marsietiškas subines. Prie viso to, Džonas Karteris siūlo puikų, potencialiai nenuspėjamą ir ganėtinai išbaigtą, tačiau porą klaustukų paliekantį, scenarijų: gal tai kabliukai į tęsinį, gal paskatinimas skaityti knygą, kuria ir paremtas filmas.  Galų gale visą tą veiksmą  Andrew Stantonas pabarsto skoningu humoru ir charizmatiška Tarkų rase.

Jeigu manote, kad Camerono Avataras buvo nuostabus šedevras, tai iki Džono Karterio, pastarajam veiksmo, scenarijaus, veikėjų ir humoro atžvilgiu dar toli.

Gal tiek daug ir nevertas, bet balą keliu už gerą ir kokybišką pramogą ir neprailgusias 132 minutes.

9/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s