God Bless America / Dieve, Palaimink Ameriką (2011)

Posted: 17 gegužės, 2012 in Drama, Komedija, Trileris, Veiksmo

Kada paskutinį kartą su kuo nors kalbėjotės ne apie tai ką matėte per televiziją, išgirdote per radiją ar žiūrėjote internete? Pokalbį ne apie Televizijos ar muzikos žvaigždes, sportą, išgirstus gandus ar nereikšmingą politiką? Pokalbį apie ką nors jums artimo, asmeniško?

Masinė visuomenės degradacija. Žmonių atbukimas. Bandos jausmas. Mados vaikymasis. Vaikai nekenčia tėvų už tai, kad vietoj Iphone gavo Blackberry. Visuomenė ant pjedestalo iškelia kvailelį, kuris apsijuokdamas priverčia minią pasijusti pranašesniais, geresniais, daugiau išmanančiais. Gyvename užmerkę akis, pritampame. O gal tiesiog bijome būti asmenybėmis?

Gal iš Dieve, palaimink Ameriką ir neišėjo kažkoks nuostabus filmas, toks kokiais mus lepina Holivudas, bet čia ir yra jo grožis. Bobcatas Goldthwaitas nesiruošia eiti aplinkeliais, mėtyti užuominų, neverčia žiūrovo ieškoti. Tiesa žiauri, tad iškart prie reikalo. Režisierius nuo pat pirmų minučių žaidžia atviromis kortomis, duoda savo veikėjams į rankas ginklą ir siunčia atlikti to, ką ir pats kartais norėčiau padaryti.

Jeigu iš filmo nesugebėsite pasiimti to, ką Goldthwaitas atneša ant lėkštutės, galbūt jums jau per vėlu?

9/10

Komentarai
  1. arsonist's prayers parašė:

    mane nuvylė šitas filmas. idėja buvo labai gera, bet peržiūrėjus pusę filmo idėjos išpildymas vis labiau menko. be to vis erzino ta mergiotė, kuri šnekėjo bet ką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s