The Expendables 2 / Nesunaikinami 2 (2012)

Posted: 27 rugpjūčio, 2012 in Komedija, Trileris, Veiksmo

“Jo vieta muziejuje“ – griūvantį lėktuvą replikuoja Silvesteris. “Kaip ir mūsų“ – atrėžia Arnoldas. Tokiais ir panašiais juokeliais apie senatvę švaistosi senasis veiksmo filmų elitas, režisieriui piešiant kontrastą tarp senų vilkų ir naujos kartos herojų. Bet jie grįžo. Suvienijo jėgas ir grįžo. O grįžo tam, kad įrodytų, jog dar turi parako ir gali nušluostyti nosis šiuolaikinėms plačiojo ekrano 3D efektų prifarširuotoms veiksmo kino žvaigždutėms.

Kaip ir tada, taip ir dabar, Nesunaikinamų brigada atsineša milžinišką veiksmo ir adrenalino bombą, apsuptą kulkų debesiu ir senosios mokyklos, kaip jie patys įvardija – “klasikos“ brutalų snukiaudužį, vyriško humoro injekciją ir jau legenda tapusį Chucką Norrisą, kurio pasirodymas tik įrodo, kad visi internete sklandantys mitai nėra iš piršto laužti.

Ir ne tik Chuckas turi išskirtinį charakterį. Šmaikštus ir kandžiomis replikomis besišvaistantis Stathamas, vis sugrįžtantis Schwarzeneggeris ar chemijos mokslų daktaras, milžinas blondinas, Dolphas Lundgrenas. Stallone pasistengė ir kiekvienam veikėjui suteikė ne tik įdomų ir šarmišką charakterį, bet visiems nulipdė geriausiai jų gabumus išryškinančią sceną. Žinoma iš scenarijaus nieko daug tikėtis neverta, bet šio žanro filmai, potekstėmis niekada ir nesimėtė, juo labiau netaikė į siužeto tvistų olimpą.

Garso takelis tarsi aliuzija veiksmo žvaigždžių elitui: laiko patikrintas, nemirštantis senas geras rokenrolas, grįžtantis iš užmaršties, įrodantis, kad geriausia nebūtinai tai, kas šviežiai patiekta.

Stipriai pirmąją dalį lenkiantis antrasis veiksmo filmų legendų, sugrįžimas garantuotai sukels stiprų adrenalino protrūkį ir primins laikus kai ekrane karaliavo raumeningi ir prakaituoti, subines spardantys veiksmo filmų herojai.

8/10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s