Looper / Laiko Kilpa (2012)

Posted: spalio 8, 2012 in Drama, Trileris, Veiksmo

Du nuostabūs aktoriai, atstovaujantys skirtingas kartas, apsimainę vaidmenimis, atlikę nepriekaištingą darbą, įkūniję tą patį asmenį. Joseph Gordon-Levitt – kylanti Holivudo žvaigždė, dabartinės kartos atstovas. Bruce Willis, vis dar besimaudantis tiek praeities, tiek dabarties šlovės spinduliuose, ir režisierius, sumaišęs abi kartas, jaunajai atidavęs praeitį, o senajai – ateitį. Puiki Riano Johnsono scenarijaus idėja ir neprognozuojama baigtis.

Režisierių verta pagirti už originalumą, nes pastaruoju metu, atrodo, Holivudas šį šulinį išsėmė, tuo tarpu Rianas Johnsonas spjauna į nuolat kepamus perdirbinius ir rizikuoja žiūrovui pateikti visiškai naują kelionių laiku receptą. Rizika pasitvirtino ir režisierius padovanojo puikiai sukaltą veiksmo trilerį.

Vizualiai filmas atrodo tvarkingai ir nors nepasižymi kvapą gniaužiančiais specialiais efektais, to pilnai užtenka, perteikti išmoningą Riano Johnsono ateities viziją.

Laiko kilpa – akivaizdus didelių Riano Johnsono talentų mišinys, sujungiantis fantastiką ir dramą, suteikiantis mirčiai ir gyvenimui prasmę, priverčiantis kvėpuoti lėčiau ir mėgautis išmania režisieriaus laiko kelionių vizija. Tik Emily Blunt ašaros ir absurdiškos logikos klaidos neleidžia pakilti į visas įmanomas žanro aukštumas.

7/10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s